Architektura stalowa

Uniwersalne oraz innowacyjne rozwiązania

Architektura stalowa to doskonały pomysł na uzupełnienie wnętrz oraz architektury zewnętrznej. Wykonujemy projekty każdej skali, od najmniejszych detali, po złożone konstrukcje nośne. Wykonujemy dokładny pomiar, przygotowujemy projekt dostosowany do wytycznych Klienta, wytwarzamy oraz zabezpieczamy każdy element, a na koniec przeprowadzamy profesjonalny montaż. Nasz zespół składa się tylko i wyłącznie ze sprawdzonych ludzi z wieloletnim doświadczeniem, wykształceniem oraz certyfikatami. To wszystko gwarantuje efekt końcowy całkowicie zgodny z oczekiwaniami. 

Każdy element stalowy jest specjalnie przygotowywany, w zależności od jego docelowego przeznaczenia.  Zarówno elementy wewnętrzne, jak i zewnętrzne mogą być malowane proszkowo na każdy kolor z palety RAL. Doskonałym pomysłem jest również łączenie ze sobą materiałów takich jak np. metal, szkło czy drewno.

Oferta obejmuje szeroki zakres formatu i kształtu modelu. Duża dowolność konstrukcji pozwala na stworzenie oryginalnej, niepowtarzalnej aranżacji, która z pewnością pozostanie doceniona oraz zapadnie w pamięć każdemu odbiorcy. 

Architektura stalowa – stylowa oraz bezpieczna

Poza zapewnianiem wysokich walorów estetycznych oraz użytkowych, konstrukcje stalowe muszą być przede wszystkim bezpieczne. Ręczymy za jakość naszych produktów, jesteśmy pewnie iż każdy spaw oraz łączenie zostało wykonane zgodnie ze sztuką oraz całość konstrukcji jest zgodna z wszelkimi standardami oraz normami. Konstrukcje nośne są sumiennie projektowane oraz kalkulowane przez zespół, w skład którego wchodzą specjaliści, inżynierowie oraz konstruktorzy, którzy ściśle współpracują z działem produkcji oraz montażu. Na co dzień pełnimy określone funkcje, jednak łączy nas jedno – wszyscy jesteśmy entuzjastami tego, co robimy!

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zawierającą nasze realizacje elementów stalowych. 

Przykładowe realizacje:

  • balustrady: nierdzewne, stalowe, malowane proszkowo, ocynkowane
  • schody: zewnętrzne oraz wewnętrzne
  • ławki
  • ogrodzenia
  • ogrody zimowe
  • wyposażenie lokali usługowych oraz sal sprzedażowych
  • ścianki działowe
  • materiały oraz instalacje reklamowe
  • elementy użytkowe wewnętrzne oraz zewnętrzne: lampy, łóżka, stoły, ławki, łóżka etc.